Nazywam się Ewa i pomogę Ci w zbudowaniu wizerunku, zarządzaniu komunikacją marketingową czy w organizacji eventów.

Urodzona. Skończyła szkołę jedną, drugą… Rozpoczęła pracę i zaczęła kolejną szkołę…

Zdaję sobie sprawę, że suche fakty o moim wykształceniu, karierze zawodowej nie zrobią wielkiego wrażenia. Wiem też, że moja wiedza i doświadczenie niejednokrotnie okazały się rentowną inwestycją i przyczyniły się do rozwoju projektów, firm oraz instytucji, dla których pracowałam. 

Warto się poznać bliżej i dlatego napiszę parę słów o sobie!

Moje życie zawodowe jest częścią mnie i już dawno to zrozumiałam. Przenikanie się tego świata z osobistym jest nieuknione, gdy praca jest dla ciebie przyjemnością i wynika z predyspozycji oraz potencjału, z jakim się człowiek rodzi, żeby nie napisać z powołania.

Budowanie wizerunku, zarządzanie komunikacją marketingową czy organizowanie eventów od zawsze było w kręgu moich zainteresowań. Bez względu na branże świetnie poruszam się w tych obszarach, ale to jednocześnie podróż, w której możemy poznać lepiej samych siebie. Dlatego bardzo się cieszę na każdą nową współpracę czy to w formie stałej czy projektowej. 

PR i komunikacja marketingowa to obszary, w których swoje kompetencje rozwijam już od ponad 15 lat. 

Wyspecjalizowałam się w budowaniu i wdrażaniu strategii, kreowaniu wizerunku oraz prowadzeniu zintegrowanych działań marketingowych. Mam na swoim koncie wiele udanych rebrandingów. Uwielbiam tworzyć, wymyślać, rozmawiać z ludźmi i wspólnie z nimi realizować wyznaczone cele. Ostatnio pasjonuję się także etykietą biznesu i dobrymi praktykami w tym zakresie.
Jestem także autorką projektu biznesowo-mentoringowego “Jej Wysokość Komunikacja”, który ma na celu łączyć, promować oraz inspirować.

Zapraszam do współpracy.

Z mojego doświadczenia skorzystali

Newsletter

Please wait...

Dziękuję!